קטלוג קרמיקה

קרמיקה מיניאטורית 60 צבעים בגודל 1*1

מגוון רחב של צבעים וגדלים

ברשותנו מלאי של 60 צבעים שונים של אריחי קרמיקה איכותיים תוצרת ספרד בגודל 15*15 ס”מ.

פסיפס קרמיקה הוא שם כללי למגוון רחב של חומרי גלם ליצירות פסיפס המכונות גם: קרמיקה פסיפס, קרמיקה צבעונית, אריחים צבעוניים, אריחי פסיפס. כל הסוגים הללו משמשים ליצירות פסיפס קרמיקה צבעוניות ומרהיבות. פסיפס קרמיקה הינו חומר גלם המיועד לשבירה על מנת ליצר חתיכות שונות בגודלן ובצבעים שונים לקבלת אפקט צבעוני ומבריק. בדומה לחומרי הגלם האחרים: פסיפס זכוכית , אבני פסיפס, גם בתחום זה של פסיפס קרמיקה – ניתן לעבור סדנאות פסיפס בתשלום סביר מאד ותוך תקופה קצרה מאד להיות מסוגל ליצר יצירות ועבודות פסיפס מגוונות בעיצוב רהיטים, כלים, מראות ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

גדלים ושימושים עיקריים

– ניתן למצוא אריחים בגדלים ובצבעים שונים, בד”כ מגודל 2X2 ס”מ עד ל 20X20 ס”מ
– מצוין לעיטור וקישוט שולחנות פסיפס, מראות, אגרטלים או כל חפץ אחר
– מאד פופולארי בתחום עיצוב הבית – בעיקר פסיפס למטבח

יתרונות פסיפס קרמיקה

– שלל הצבעים והגדלים מאפשר חופש תכנון וביצוע של יצירות פסיפס
– טכניקות פשוטות לעבודה
– ניתן ללמוד לבד או בסדנאות פסיפס
– תרומה לסביבה ירוקה תודות למחזור חפצים
– עמידות חזקה בפני פגעי מזג אוויר

בית הפסיפס מהווה כבר מעל 14 שנה את המקור לכל חומרי הגלם וכלי העבודה ליצירות פסיפס המעטרות בתים, גינות, מבני ציבור ומוסדות ציבור.

נשמח להסביר, לכוון ולהדריך חינם ולספק  לכם גם את חומרי הגלם וכלי העבודה הדרושים לכם. ולהציג בפניכם את המגוון הרחב של פסיפס קרמיקה, אריחים צבעוניים ואריחי פסיפס המצויים במחסן התצוגה שלנו בבית הפסיפס הממוקם בהוד השרון.

התקשרו עכשיו לטלפון: 09-7410229  נייד:  050-8868768 ו/או השאירו פרטים בדף צור קשר ושאלו על סוגי חומרי הגלם השונים של פסיפס קרמיקה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם